nie dla zmian w ramowce trojki

czyli odpowiedź na mój list.

Powodowany moimi irracjonalnymi lękami postanowiłem mimo wszystko zadziałać i wysłałem w kilka miejsc mój niemrawy list, który niestety nie jest szczytem elokwencji czy poprawnej polszczyzny, cóż… przepraszam. Ale o dziwo otrzymałem odpowiedź, z miejsca, z którego nie spodziewałem się odpowiedzi a mianowicie z … Trójki 🙂

Oto treść odpowiedzi:

Szanowny Panie Marcinie

Jak Pan sam zauważył, zawsze na lato zmieniamy ramówkę. W tym roku w lipcu i sierpniu zawiesiliśmy wiele audycji. Oprócz wymienionych przez Pana także te:
"Dobronocka"
"Trójka pod księżycem"
"Ze środy na czwartek"
"Noc muzycznych pejzaży"
"Kolonie francuskie"
"Prywatna kolekcja"
O zmianach na lato informowaliśmy na antenie, nadając spoty w tygodniu poprzedzającym wejście ramówki letniej. Mimo zubożenia liczby autorskich audycji muzycznych w lipcu i sierpniu, zachowaliśmy naszą wyjątkową różnorodność w prezentowanej muzyce, nie rugując żadnego z gatunków. I zapewniam Pana, że pod rządami p.o. dyrektora Magdaleny Jethon komercjalizacja Trójce nie grozi.

W imieniu, przebywającej na urlopie Magdy Jethon –
Anna Burzyńska
Sekretarz Pr.III

Bardzo serdecznie dziękuję pani Annie za odpowiedź – to bardzo dobrze świadczy o redakcji Trójki. Ale czy odpowiedź mnie zadowoliła? heh, pewnie jestem z tych wiecznych malkontentów, którym nigdy nie dogodzi i jakoś nie czuję się uspokojony bardziej… zdarza się. Niemniej jednak jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź. A co Wy o tym myślicie?