mikrokosmos

Głosowanie na Mikrokosmos – rozpoczęte.

Jak co roku, portalmedialny.pl oraz nadaje.com zapraszają na konkurs "Zdobywcy Eteru 2011". Celem jest wybranie najlepszych radiowców oraz najlepszych programów radiowych w Polsce.

Pierwszy plebiscyt zorganizowany został w 2002 roku i spotkał się z żywym zainteresowaniem zarówno branży, jak i słuchaczy. Od tego czasu "Zdobywcy" pozostają jedynym regularnym plebiscytem dotyczącym radia w Polsce.

"Zdobywcy Eteru" to plebiscyt skierowany zarówno dla ludzi z branży, jak i samych radiosłuchaczy. Portal od lat podkreśla, że plebiscyt jest tylko i wyłącznie zabawą. "Zdobywcy Eteru" mają jednoczyć branżę radiową, a nie dzielić.

W tegorocznym plebiscycie wśród osób, które wezmą udział w plebiscycie, rozlosowane zostaną nagrody, m.in. książki Wojciecha Manna.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem, a następnie wejść na stronę głosowania. Aby zagłosować potrzebna będzie rejestracja, dla osób posiadających konto na Facebook'u jest możliwość bezpośredniego zalogowania się za jego pomocą. Po zalogowaniu ukaże nam się formularz głosowania, w którym musimy wypełnić nasze dane (dane służą jedynie wysyłce ewentualnych nagród i nie będą potem przetwarzane ani udostępniane) – należy podać prawdziwe dane, oraz dwa okna głosowania, jak widać na poniższym screenie:

Pomóż w promocji tego bloga. Aby czytać dalej kliknij na jeden z przycisków.

Przykładowe głosowanie może wyglądać tak:

Najlepsi radiowcy
Grzegorz Zembrowski, Polskie Radio Program Trzeci – 5pkt,
Kamil Mrozkowiak, Akademickie Radio Kampus – 4 pkt,
Piotr Mika, Polskie Radio Program Trzeci – 3 pkt
Aleksandra Kaczkowska, Polskie Radio Program Trzeci – 2 pkt,
Jacek Tomczyk, Radio Mazowsze – 1 pkt

Perełki radiowe
1. Mikrokosmos, Polskie Radio Program Trzeci, Grzegorz Grzesiek Zembrowski
2. Melodie Mgieł Nocnych, Akademickie Radio Kampus, Kamil Mrozkowiak
3. Dwie Tonacje, Radio Mazowsze, Jacek Tomczyk

Każda osoba może oddać głosy w kategorii "Radiowiec roku" maksymalnie na pięć osób. Każdej osobie na którą głosujący oddaje głos, przyznaje punkty. Głosujący ma do rozdysponowania paletę: 1 x 5 pkt., 1 x 4 pkt., 1 x 3 pkt., 1 x 2 pkt., 1 x 1 pkt. W przypadku oddania głosu na jedną osobę, taki głos liczy się jako 1 pkt. Oddawać głosy można tylko i wyłącznie na radiowców stacji naziemnych, satelitarnych i kablowych. Obowiązkowo należy podać pełne imię i nazwisko osoby na którą głosujemy oraz nazwę stacji radiowej, gdzie aktualnie pracuje (współpracuje) dana osoba.

W kategorii "Perełka roku" można oddać głos maksymalnie na trzy programy radiowe. Każdy program uzyskuje jeden punkt. Oddawać głosy można tylko i wyłącznie na programy emitowane w stacjach naziemnych, satelitarnych i kablowych. Wskazanie "Perełki" nie jest obowiązkowe. Obowiązkowo należy podać pełną nazwę programu oraz stację emitującą program, a także autora / prowadzących audycję.

Niestety nie można głosować na audycje internetowe, warto o tym pamiętać.

Jedna osoba, z jednego numeru IP może zagłosować tylko raz. Jeżeli dysponujecie dynamicznym IP, możecie namówić do udziału w głosowaniu całą rodzinę. W zeszłym roku nasza ukochana audycja zajęła 4 miejsce – sprawmy żeby w tym roku było co najmniej podium!

Namawiam wszystkich bardzo mocno na udział w głosowaniu i oczywiście głosowanie na Grzegorza Zembrowskiego i audycję Mikrokosmos – w poprzednim poście mieliście okazję przekonać się, że Grzegorz to wyjątkowa osoba i mam nadzieję, że oddacie swoje głosy na niego.

Konkurs trwa od dziś do 24 czerwca 2012r. Pomóżmy Grzegorzowi i jego audycji zając miejsce na podium.

REGULAMIN | GŁOSOWANIE

/< ! ^' "|" @