mikrokosmos

Głosowanie na Mikrokosmos – rozpoczęte.

"Radio to czary, to magia – to przygoda z której się nie wyrasta" – Piotr Welc.

Jak co roku, portalmedialny.pl oraz nadaje.com zapraszają na konkurs "Zdobywcy Eteru 2013". Celem jest wybranie najlepszych radiowców oraz najlepszych programów radiowych w Polsce.

Pierwszy plebiscyt zorganizowany został w 2002 roku i spotkał się z żywym zainteresowaniem zarówno branży, jak i słuchaczy. Od tego czasu "Zdobywcy" pozostają jedynym regularnym plebiscytem dotyczącym radia w Polsce.

"Zdobywcy Eteru" to plebiscyt skierowany zarówno dla ludzi z branży, jak i samych radiosłuchaczy. Portal od lat podkreśla, że plebiscyt jest tylko i wyłącznie zabawą. "Zdobywcy Eteru" mają jednoczyć branżę radiową, a nie dzielić.

W tegorocznym plebiscycie wśród osób, które wezmą udział w plebiscycie, rozlosowane zostaną nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem, a następnie wejść na stronę głosowania. Aby zagłosować potrzebna będzie rejestracja, dla osób posiadających konto na Facebook'u jest możliwość bezpośredniego zalogowania się za jego pomocą. Po zalogowaniu ukaże nam się formularz głosowania, w którym musimy wypełnić nasze dane (dane służą jedynie wysyłce ewentualnych nagród i nie będą potem przetwarzane ani udostępniane) – należy podać prawdziwe dane, oraz dwa okna głosowania, jak widać na poniższym screenie:

Pomóż w promocji tego bloga. Aby czytać dalej kliknij na jeden z przycisków.

Przykładowe głosowanie może wyglądać tak:

Najlepsi radiowcy
1. Grzegorz Zembrowski, Polskie Radio Program Trzeci – 5 pkt
2. Przemysław Bartkowski, Radio Aspekt – 4 pkt
3. Kamil Mrozkowiak, Akademickie Radio Kampus – 3 pkt
4. Piotr Mika, Polskie Radio Program Trzeci – 2 pkt
5. Piotr Kosiński, Polskie Radio Program Trzeci – 1 pkt

Perełki radiowe
1. Mikrokosmos, Grzegorz Zembrowski, Polskie Radio Program Trzeci
2. W pół rocku, Przemysław Bartkowski, Radio Aspekt
3. Melodie Mgieł Nocnych, Kamil Mrozkowiak, Akademickie Radio Kampus

Każda osoba może oddać głosy w kategorii "Radiowiec roku" maksymalnie na pięć osób. Każdej osobie na którą głosujący oddaje głos, przyznaje punkty. Głosujący ma do rozdysponowania paletę: 1 x 5 pkt., 1 x 4 pkt., 1 x 3 pkt., 1 x 2 pkt., 1 x 1 pkt. W przypadku oddania głosu na jedną osobę, taki głos liczy się jako 1 pkt. Oddawać głosy można tylko i wyłącznie na radiowców stacji naziemnych, satelitarnych i kablowych. Obowiązkowo należy podać pełne imię i nazwisko osoby na którą głosujemy oraz nazwę stacji radiowej, gdzie aktualnie pracuje (współpracuje) dana osoba.

W kategorii "Perełka roku" można oddać głos maksymalnie na trzy programy radiowe. Każdy program uzyskuje jeden punkt. Oddawać głosy można tylko i wyłącznie na programy emitowane w stacjach naziemnych, satelitarnych i kablowych. Wskazanie "Perełki" nie jest obowiązkowe. Obowiązkowo należy podać pełną nazwę programu oraz stację emitującą program, a także autora / prowadzących audycję.

Niestety nie można głosować na audycje internetowe, warto o tym pamiętać – choć jak widzicie, uważam to za niesprawiedliwie i z pełną premedytacją głosuję na audycję internetową.

Jedna osoba, z jednego numeru IP może zagłosować tylko raz. Jeżeli dysponujecie dynamicznym IP, możecie namówić do udziału w głosowaniu całą rodzinę. W poprzedniej edycji konkursu nasza ukochana audycja zajęła 4 miejsce, a Grzegorz 7 – sprawmy żeby w tym roku było co najmniej podium!

Namawiam wszystkich bardzo mocno na udział w głosowaniu i oczywiście głosowanie na Grzegorza Zembrowskiego i audycję Mikrokosmos – o tym, że Grzegorz to wyjątkowa osoba możecie przekonać się dzięki wywiadowi z nim, który przeprowadziłem w zeszłym roku  i mam nadzieję, że oddacie swoje głosy na niego.

Konkurs trwa od dziś do 31 grudnia 2013r. Pomóżmy Grzegorzowi i jego audycji zająć miejsce na podium.

INFORMACJEREGULAMIN | GŁOSOWANIE

 

Mikrokosmos – audycja muzyczna Grzegorza Zembrowskiego, nadawana w programie Trzecim Polskiego Radia w każdą sobotę między 4 a 6 nad ranem. Zdobywca 4 miejsca w plebiscycie "Zdobywcy Eteru 2010" w kategorii "Perełka Radiowa"

Jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie.. Niewielka przestrzeń, w której jak w lustrze odbija się cały wielki świat. Gdzie podróż z jednego krańca świata na drugi trwa tyle, co mgnienie oka, bo nie ma ani czasu ani przestrzeni. Jak w podróż to tylko z muzyką. Odwiedzamy tylko najbardziej poruszające miejsca, tylko te zapadające w pamięć i niepozwalające przejść obojętnie. Interesuje nas tylko esencja, żaden erzac, nie ma wersji light. W soboty od 4 do 6 zaprasza Grzegorz Zembrowski.

trojka facebook lastfm google+

/< ! ^' "|" @