user-communication-black-icons-set-vector-1082106

9 typów słuchaczy czyli jak nas widzą i co o nas piszą.

Całkiem niedawno, bardzo znany redaktor w swojej audycji zagrał dość niszową kapelę, niemniej jednak ogólnie dość znaną, która właśnie wydała trzecią płytę i jest na rynku od 5 lat co najmniej. Ów bardzo znany redaktor prowadzący utworzył wpis na dużym portalu społecznościowym, pod którym rozgorzała dyskusja, jaka to wspaniała kapela, jaka cudowna płyta itp., itd. I naszła mnie taka myśl, że ludzi słuchających muzykę można śmiało skatalogować i skategoryzować – co niniejszym postanowiłem uczynić. UWAGA, post ten nie ma na celu z nikogo szydzić ani nikogo ośmieszyć, warto go traktować z przymrużeniem oka i uśmiechem. Przedstawia jedynie subiektywne oceny piszącego oparte o własne doświadczenia 😀 Do dzieła.

1.  Mamoń. Preferowany gatunek muzyczny: Pop. Cecha charakterystyczna: Muzyka nie jest jego pasją a jedynie towarzyszką od czasu do czasu…

 

Pomóż w promocji tego bloga. Aby czytać dalej kliknij na jeden z przycisków.

Oczywiście nie wyczerpałem w całości tematu, bo zabrakło Hipstera słuchającego zespołów które nawet jeszcze nie istnieją, czy Tancerza dla którego najważniejsze jest ŁUP, ŁUP, ŁUP – ale mam nadzieję, że czytając uśmiechnęliście się choć raz. Bo jeszcze raz powtórzę, ten wpis to taki żart i proszę go nie brać na poważnie. Ciekawy też jestem, czy odkryliście u siebie choć jeden z typów muzycznych… A do którego z typów przypisalibyście piszącego te słowa?

/< ! ^’ „|” @