ja

Urodziła mnie ciotka, tak miało chyba być.
Miasteczkiem wstrząsnęła plotka, że łysych papą chcą kryć.
I była parna zima, i padał czarny śnieg.
I wszystko było opacznie.
Cudacznie żywot mój biegł…
Lao Che, Urodziła mnie ciotka, Prąd stały, prąd zmienny

Urodziłem się jako dziecko moich rodziców: Mamy i Taty. Choć mówią, że Mama akurat robiła pranie i nie bardzo miała czas mnie rodzić. Nagle, nieoczekiwanie, skończyłem sześć lat. I tak inteligentne oraz mądre dziecko poszło niestety do szkoły. Życie toczyło się ciągle szybko – zaledwie trzy lata później miałem już lat 9. To wtedy postanowiłem, że po dwóch latach odpoczynku zostanę jedenastolatkiem. A potem już z górki…

Od najmłodszych lat interesowałem się muzyką, więc wybór szkoły średniej był dla mnie oczywisty – technikum elektroniczne. Karierę zawodową rozpocząłem z rozmachem, jako magazynier. Resztę można poczytać w CV.

Muzyka, ciągle jest moją największą pasją, niestety gdzieś w dzieciństwie, choć fakt ten umknął mojej uwadze, ktoś musiał nadepnąć mi na ucho i nie posiadam żadnych zdolności twórczych, i gdy zaczynam śpiewać, bo bardzo to lubię – wokół wszystkim potrzebne są zatyczki do uszu. Za to słuchać uwielbiam zawsze i wszędzie, a koncerty to moja pasja.

Jestem dostępny na wielu portalach społecznościowych. Oto niektóre z nich, tam znajdziesz sporo informacji o mnie:

facebook linkedin twitter last.fm my space
google profile picasa web album you tube goldenline.pl google plus

A z tego bloga, jeśli będę miał motywację, będziesz się dowiadywał najnowszych rzeczy z mojego podwórka. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

O mnie w skrócie:

Znak zodiaku: koziorożec

Obywatelstwo: polskie

Hobby: nihilizm, cynizm, sarkazm, orgazm

Ulubione zajęcie: słuchanie muzyki

Wyznanie: miłości

Wiek: 41 lat (fizycznie) 21 lat (mentalnie)